Poradňa gynekológa

Poradňa gynekológa
15,685 otázok

Na vaše otázky odpovedá MUDr. Daniel Kelij , ktorý pracuje na Gynekologicko-pôrodníckej klinike Nemocnice AGEL Košice-Šaca

Viac informácií o odborníkovi sa dozviete tu.

Poznámka: Poradne odborníkov nemôžu v plnom rozsahu nahradiť osobnú návštevu lekára či priamu intervenciu odborníka.

Sponzor poradne: Poradňa gynekológa
  • Jednorázový výtok

    , Autor: sara-113

    Dobrý deň pán doktor.Som na začiatku tehotenstva,4tt+4dni a včera večer som si na spodnom prádle našla trochu svetlohnedého výtoku,bola to jednorázová záležitosť a dnes už nemám žiadne problémy.Predtým som mala výtok len biely alebo bieložltý.Podbruško ma bolí len občas,snažím sa oddychovať s vyloženými nohami,hneď po ovulácii som začala brať Duphaston a Inofolic Combi,urobila som si pre istotu ráno tehotenský test a krásne stmavol..hcg z tohto týždňa krásne stúpa.K môjmu doktorovi idem v pondelok.Mám sa niečoho obávať,pre istotu ísť na pohotovosť?Mohlo sa to stať kvôli tomu,že sme dlhšie večer zostali na záhrade a bola tam zima?Ďakujem veľmi pekne za pomoc a cenné rady.

    Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

    Dobrý deň, nemusíte sa obávať. Občasný výtok je v tehotenstve pomerne častý. Stačí navštíviť obvodného gynekológa podľa plánu. Pri zmene zdravotného stavu alebo krvácaní však vyhľadajte gynekologickú pohotovosť kedykoľvek.