• Guaracujan na tvrdnutie bruska

    , Autor: zabka-2

    Dobry vecer, chcela by som sa spytat dostala som od lekarky na tvrdnutie bruska okrem magnezia aj Guaracujan, som v 21tt. Guaracujan ma uvolnovat svalstvo, nebude nevativne posobit aj na krcok (myslim uvolnovat ho, otvarat)? Teraz mam zatial krcok v poriadku ale v prvom tehotenstve sa mi v 25tt zacal skracovat a otvarat. Dakujem

    Dobrý deň, niekedy sa Guajacuran zvykne kombinovať s magnéziom pri častom tvrdnutí podbruška. Nemal by sa užívať dlhodobo. Radšej zvýšiť dávku magnézia. Pri častom a silnejšom tvrdnutí podbruška sú efektívnejšie infúzie s magnéziom vrámci hospitalizácie. Pri akýchkoľvek ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.