• stres a nervozita

    , Autor: mirka077

    Dobrý deň p. lekár,

    som tehotná v 13T6D. Posledná poradňa bola 18.3. a nasledujúca má byť 15.4. Asi týždeň po poslednej poradni som prežívala kopu stresov, pracovného vypätia - jedným slovom bola som nervózna, podráždená, unavená, vyčerpaná. K tomu sa pridružila nespavosť a bolesti hlavy. To obdobie sa už ako tak dostalo do ,, normálu " avšak trvalo to cca 2 týždne. Bežať s tým za svojim ambulantným gynekológom sa mi videlo nie veľmi vhodné, a preto sa chcem Vás opýtať do akej miery to mohlo ublížiť plodu. Nemám žiadne symptómy , aby niečo nebolo v poriadku.

    Ďakujem za odpoveď.

    Dobrý deň, osobne si myslím, že sa nič zásadného nestalo a nemusíte sa znepokojovať. Pri akýchkoľvek nejasnostiach alebo ťažkostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.