• Práca v noci

    , Autor: kristin-2

    Dobrý deň, chcem sa spýtať či je možné dostať potvrdenie na vykonávanie nočnej prace pokial ide o tehotnú ženu ? Či už od lekára alebo na vlastne riziko. Pretože moja kolegyňa take niečo doniesla a moja sestrička u gynekologicky sa tvári že o tom nikdy nič nepočula. Pritom mám úplne jednoduchú prácu na PC z domu, nočných smien mám len par v mesiaci nakoľko som študentka a je to môj jediný príjem. Samozrejme pokial s tým potvrdením do prace neprídem, dajú výpoveď.

    Dobrý deň, potvrdenie na vykonávanie nočnej práce je skôr v kompetencii obvodného lekára. Potvrdenie o tehotenstve Vám dá obvodný gynekológ.