• Bolest podbruška v 30tt

    , Autor:

    Dobrý deň pán doktor,chcela by som sa Vás opýtať som v 30tt a od včera má boli podbruško stále. Je to ako keby po bokoch až ku konečníku alebo aj ako MS. Bruško mi netvrdne. Ďakujem za radu. Pekný deň

    Dobrý deň, maternica sa každým dňom zväčšuje, občasné pichnutie možte pociťovať, nie však dlhšiu dobu alebo celý deň. Podbruško nemusí tvrdnúť, môžu byť prítomné aj menštruačné bolesti alebo bolesti v krížoch. Navštívte Vášho obvodného gynekológa, ktorý na základe vyšetrenia zhodnotí stav, pripadne nasadí liečbu alebo odporučí hospitalizáciu. Pri pretrvávaní ťažkosti mimo ordinačných hodín Vášho obvodného gynekológa navštívte najbližšiu tehotenskú ambulanciu.