• Keratin (predlzenie vlasov)

    , Autor: lenkazoe1986

    Dakujem velmi pekne za odpoved,este by ma zaujimalo ,dala som si predlzit vlasy keratinom ale to som netušila ze som uz tehotna moze to mat vplyv na plod dieta?a tiez sa chcem opytat stale pracujem,moja praca je ze brusim skla plastove šošovky do dioptrickych okuliarov ,niektore maju vysoky index to znamena ze je to hrozny zapach ..myslite ze plodu to škodi ?my to brusime na predajni ,a keby to bolo škodlive nemozeme to brusit ale aj tak ma to zaujima dakujem velmi pekne

    Dobrý deň, keratín aplikovaný na vlasy počas tehotenstva vply v na tehotenstvo nemá, neviem o žiadnej relevantnej štúdii, ktorá by to potvrdzovala. Čo sa týka Vášho pracovného prostredia, neviem do akej miery ste vystavená prípadným škodlivým látkam a aké ochranné pomôcky používate. Neviem sa k tomu preto bližšie vyjadriť, je to skôr otázka na iný odbor, neviem ako máte nastavené predpisy a odporúčania ohľadom ochrany pri práci.