• Pupocnik

    , Autor: adka7

    Dobrý deň. Chcela by som sa Vás spytat. Som v 34 tt kedy som absolvovala poradnu u lekara kde mi pomocou utz kontroloval srdcovú aktivitu. Povedal že všetko je v poriadku. Potom mi vytlačil fotku a objednal na ďalšiu poradnu. Až neskôr keď som si pozerala foto som si všimol ako by dieta malo niečo okolo krku, vyzeralo to ako pupocnik, veľmi sa teraz bojím že čo sa môže stat. Pohyby cítim každý deň, hoci mi dnes prídu slabšie ale stále viac-menej sú. Každú poradnu som sa ho pytala kde je pupocnik . Naposledy v 30 tt malo dieta krk čistý a teraz som nato úplne zabudla sa spytat. Je možné že by mi to nepovedal alebo že by to na utz nevidel keby ho malo okolo krku? Lebo dosť sa bojím ale nechcem prehnane stresovat a ísť na pohotovosť keby náhodou o nic vážne neislo. Ďakujem za odpoved. Pekný den

    Dobrý deň, každý druhý novorodenec sa sa rodí s pupočníkom okolo krku. Aj keď to na USG vidíme, mamičkám to nehovoríme, aby sa zbytočne nestresovali. Nerobte si starosti.