• Cipok

    , Autor: lucka-151

    Dobry den,dnes som si vkladala cipok do posvy a neslo mi to nieco vo vnutri mi tam zavadzalo az asi na treti pokus a poleziacky mi to slo vlozit,co to tam dole mohlo zavadzat mam s tym ist k doktorovi?
    Dakujem S pozdravom

    Dobrý deň, keď ste si nezavádzali čipok po prvý krát a mali ste už pohlavný styk, nie je dôvod, aby bola nejaká prekážka v pošve. Navštívte Vášho obvodného gynekológa.