• Prechladnutie

    , Autor: paulinka

    Dobry den pani doktorka necitim ziadny taky silny zapal.Nemavam ziadne horucky len ta nadcha ma trapi,pijem stale teply caj a kupila som si do nosa taky mentolovy nosny inhalator vola sa to Hapci ale neviem ci to mozem pouzivat ci to nebude skodit malinkemu.Za odpoved vam dakujem Lancaricova

    Dobrý deň,
    do nosa skôr len morskú soľ,ostatné platí viď posl.správa
    s pozdravom