• tehotenstvo +ATB?

    , Autor: hanna

    Dobrý den.Dnes som urobila tehotenský test,ktorý mi vyšiel pozitívny.Poslednú menstruáciu som mala od 11-15 novembra..25 novembra som bola na RTG prinosových duťtín a následne som brala Dalacin 300 do 30 novembra.V prvý decembrový týžden mi vyšli pozitývne výsledky krvy na mycoplazmy pneumonie,tak som od 10 do 13 decembra brala Sumamed 500mg,potom sa má držať štvordnová pauza a následne 17.by som mala dobrať posledné 3tabletky Sumamedu.Neviem či mám pokračovať v liečbe,a hlavne sa bojím či som neuškodila plodu netušiac.
    Dakujem za rýchlu odpoved

    Dobrý deň,
    určite navštívte vášho obvodného lekára , určiť vek gravidity , vitalitu a podobne
    a rozhodnúť o ďalšom postupe
    s pozdravom