• nizke Hcg,laparoskopia

    , Autor: babyka10

    Dobry den pani doktorka,pisala som vam sem ohladom nizkeho hcg v tehotenstve. Poslednu menstruaciu som mala 17.7. 13.8. Som si robila tt ktory bol pozitivny,o 4 dni som zacala krvacat,tak mi na pohotovosti pichli kanavit. Odvtedy nic,ani bolesti,len hnedy vytok. 18.8. Som mala hcg 128,o dva dni 190 a 25.8. 465, tak ma kvoli tomu poslali do nemocnice, kde sa mi rozhodli robit laparoskopiu,kedze hcg sa nezdvojnasobuje ale len pomalicky stupa a na ultr.stale nic nevideli. Oznamili mi ze mimo maternice nic nieje,a ze bud plod uz odumrel pri tom krvacani,alebo sa nevyvija dobre,preto sa to tak pomaly zvysuje,alebo ze mozem byt este normalne tehotna,len to zatial nevidiet!Chcem sa len spytat, keby aj pri takom malom raste hcg islo o normlne tehotenstvo, nemohlo mu ublizit diazepam(co mi dali pred operacoiu-1x) a ta narkoza?podla posl.menzesu by som mala byt na zaciatku 7tyzdna,no hcg este neprekrocilo hodnotu 1000. A moze sa v takom skorom tyzdni pouzivat macmiror vag.gulocky? Dakujem velmi pekne

    Dobrý deň
    tá narkóza a podobne by nemali vadiť, týms a neznepokojujte,
    normálne tehotenstvo nemá taký pozvolný vzostup HCG, tehotenstvo zväčša ani nie je vidieť pri hodnotách nižších než 1000 aôe tiež ak už presiahen HCG 1000 malo by byť vidieť vždy, kdekoľvek sa nachádza!
    macmiror môžte
    s pozdravom