• hnedy vytok na zaciatku tehotenstva

    Dobry den, od 20dc mam hnedy vytok so zrazeninami, den pred ocakavanou ms aj s troskou krvi,ale len 1x, potom den vobec ziadny a od vcera zas hnedy so zrazeninami, menzes mi meska 3den a vysli mi 2pozitivne tt(aj ked s velmi slabou druhou ciarkou) volala som svojej gyn.,a ta vravela ze mam brat od dnes duphaston 2x denne,a o tyzden mam prist kedze som zatial len v 4t 2d. Chcem pocut aj Vas nazor,ci je takyto vytok bezny,ci to nieje nebezpecne. Dakujem za odpoved

    Dobrý deň,
    duphaston ako podporný gestagén je v poriadku, pokaručjte v užívaní, slabé špinenie byť môže, uvidiíte ako sa situácia bude ďalej vyvíjať, neikedy sú hormonáln ehladiny nízke a preto je nutné ich podporiť, teraz už liečbu máte
    vyčkajte

    pokiaľ nebude krvácanie naopzaj silné čestvou krvou, nemusíte sa obávať
    s pozdravom