• vysvetlenie

    , Autor: zuzu13

    Dobrý deň, chcela by som Vás veľmi pekne poprosiť o vysvetlenie výrazu z lekárskej správy TVS - v utere ostro ohranič. GES, Ys detekujem, chorion prstencovité.....
    ďakujem veľmi pekne normálne ma to vystrašilo :-(

    Dobrý deň,
    v prvom rade, ak máte nejaké otázky pýtajte sa vždy svojho lekára , kt. sono robil
    nerozumiem čo vás na tom náleze vystrašilo, je to úplne štandartný popis
    TVS-transvaginálna sonda
    GES -gestačný embryonálny sac
    Ys-yolk sac
    chorion- je základ placenty