• Výsledky z fetálneho screeningu

    , Autor: Valery33456

    Dobrý deň,
    Som v 32 tt
    Prosím Vás pekne o vysvetlenie výsledkov z fetálneho screeningu:
    PPHL postavenie I.
    cor 4 DS
    foetus masculinus
    Olihydramnion AFI 5
    komp. vek 30/0tg
    EFW 1559g
    AU
    RI 0,67
    PI 1,1
    S/D 3,06
    HR 137 bpm
    BFC v norme
    MCA
    PI 1,99
    CPR 1,81
    Ak by ste mi prosím vedeli napísať aj odchýlky k týmto nameraným hodnotám, aké majú byť tie hodnoty.
    Ďakujem pekne.

    Dobrý deň, podľa opisu je znížené množstvo plodovej vody. Prietoky, ako aj ostatné parametre sú v norme. Predpokladám, že Vám bola odporúčaná kontrola USG o nejaký čas. Postupujte podľa odporúčaní vyšetrujúcich lekárov.