• tehotenstvo pred menštruáciou?

    , Autor: nitika

    Dobrý deň, chcela by som sa opýtať na váš nazor... menštruáciu som mala naposledy 26/6 cca4dni 1/7som si spravila tt druha ciarka bola akoby slabucky duch potom som si robila dalsie tt a vsetky vyšli tak ze bolo vidieť stále akoby ducha ale to som musela veeelmi pozorne pozerať . Kedze menštruácia sa mala dostaviť minulý týždeň a sa nedostavila tak som si spravila dalsi tt ktory uz bol výrazne pozitívny .
    V piatok som objednaná na krv.
    Myslíte ze som mohla byť uz tehotná pred poslednou menštruáciou??? Mam to oznámiť doktorke?
    Vopred za odpoveď ďakujem

    Dobrý deň,
    tehotenstvo je samozrejme možné, a tiež môže byť krvácanie počas tehotenstva, týmpádom by sa za poslednú menses brala tá ešte predošlá, uvidíte podľa hodnôt teh.hormónu z krvi a tiež UZV nálezu
    s pozdravom