• Tehotenský test

    Dobrý deň,
    prosím Vás chcem sa opýtať - včera som si robila teh. test - mamatest 10 - výsledok negat. 26.06. som mala styk, ms som už mala. je výsledok spoľahlivý? Môže byť už zvýšená hladina hcg v tomto čase, nerobila som si ho skoro? Ďakujem!

    Dobrý deň,
    ak ste mala menses a test bol negatívny neviem z akého dôvodu uvažujete o tehotenstve
    robila ste ho s dostatočným odstupom
    s pozdravom