• dojčenie a verrumal

    , Autor: janulka1

    Dobrý deň, rada by som sa Vás spýtala na používanie verrumalu počas dojčenia. Môj ošetrujúci gynekológ mi ho predpísal po šestonedelí, keďže mi po vaginálnom pôrode zostalo tzv"živé mäso". A ak nepomôže takáto aplikácia počas siedmich dní, bude sa to musieť riešiť operačne.
    Našla som k tomu rozdielne informácie. V príbalovom letáku je napísané, že sa nesmie používať počas dojčenia. Ale na tejto stránke: http://www.mamila.sk/objects/forum/comment.php?id=1700 som sa dozvedela, že ak bude od aplikácie verrumalu odstup od kojenia 1 a pol hod. tak je to v poriadku.
    Chcela by som sa ešte spýtať, či by ošetrenie lapisom nebolo lepšie? Prípadne, čo iné by ste navrhli?
    Ďakujem za Váš názor.

    Dopbrý deň,
    ospravdelňujem sa alenerozumiem vášho názvu-živé mäso....,preto nerozmiem z akého dôvodu používate verumal.Máte bradavidce?ktroé musíte ošetrovať?
    Ak je napísané v príbalovom letáku ako postupovať pri dojčení s časovým odstupom postupojte dľa doporučení.

    S pozdravom