• Zavadzanie vag.gulocok pocas tehotenstva

    , Autor: lenka85

    Dobry den,
    som v 24 tt tehotenstva a mam opakovane mykozy. Doktor mi predpisoval Gynazol, ktory mi pri aplikacii vyhovoval ale mykozy sa stale vracali. Potom mi predpisal Polygynax - ten som uzivat nechcela a tak mi predpisal Macmiror Complex - vag.gulocky. Mam vsak problem s ich zavedenim do posvy. Skusala som to v polohe lezmo ale cipok viem zatlacit len na zaciatok - aj to s velkymi bolesetami. Ma aj vtedy cipok ucinok-ak nie je hlboko? Resp. mozem vyskusat cipok aplikovat napr. za pomoci olivoveho oleja? Bola som sa pytat v lekarni na aplikator ale nevedeli mi s tym poradit.
    Dakujem za odpoved

    Dobrý deň,
    ideálne je ak je vaginálna globula zavedená dostatočne hlboko aby mala požadovaný efekt. Olivový olej na varenie určite nepatrí do pošvy a takéto experimentovanie v tehotenstve určite neodporúčam!!! Ideálne ak si navlhčíte miesto aplikácie, následne to určite pôjde bez problémov.