• B komplex forte

    , Autor: katka299

    Dobry den, prosim Vas o radu, som v 26 tt a asi dva tyzdne som mala na pere bolestivy kutik. V lekarni mi poradili potierat herbadentom, kalciovou mastou a uzivat B komplex forte 1 tabletu denne. Uzivala som ich asi 6 dni takze celkovo 6 tabliet. Vobec som nepatrala po tom, ci sa mozu alebo nie, ked mi ich v lekarni odporucili. Nemohla som tym nejako ublizit dietatku? Dakujem velmi pekne. Katarina

    Dobrý deň,
    spomínané lieky vášmu dieťatku neublížia, nemusíte sa vôbec obávať.