• Mohla som otehotnieť?

    , Autor: luciagelienova

    Dobrý deň,mám otázku,ohľadom špinenia, menštruáciu som mala 5.1. do 9.1. s manželom sme mali nechránený styk 11.1. stým že 19.1. som po malej potrebe na toaletnom papieri našla tmavohnedý výtok,mohlo dôjsť k oplodneniu vajíčka

    Dobrý deň,
    skôr išlo o krvácanie v čase ovulácie, nie o krvácanie z oplodnenia vajíčka.