• poradňa v tehu

    , Autor: katpin

    Dobrý deň,
    naposledy som bola v poradni v 33 tt, najbližšie ma lekárka objednala na termín, kedy už budem v 39 tt. Chcem sa opýtať, či to už nie je nejak neskoro (z prvého tehotenstva si pamätám častejšie vyšetrenia ku koncu tehotenstva a aj ctg vyšetrenie už od 36 tt, teraz mi o nich nič nehovorila ani na ne neposielala). Zatiial som nemala žiadne problémy, tehotenstvo prebieha normálne, všetky výsledky mám vporiadku - ja len či je to ok, alebo sa mohla zmýliť. Ďakujem., pekné sviatky.

    Dobrý deň,
    od 36 týždňa je odporučená pravidelná tehotenská poradňa každý týždeň v mieste resp. nemocnici kde budete rodiť. Súčasťou je samozrejme aj monitor plodu (CTG). Určite lekárke zatelefonujte a dohodnite sa s ňou na pravidelných prehliadkach.