• nausea a vracanie

    , Autor: tinaptt

    Dobry den Pani doktorka.
    Potrebovala by som sa vas spytat na radu ohladom nausei a celodenneho vracania vsetkeho co zjem. Mam 28 r., a toto je moje 3.tehotenstvo (prve 2 skoncili spontanym potratom v cca 6-7tyzdni). teraz som v 10+2 a z 53 kil (pri vyske 160cm) som schudla na 46kg, a zatial to nevyzera ze sa to ukludni.
    Je tu nejake nebezpecenstvo pre babatko? nechybaju mu vitaminy ak ja nedokazem nic udrzat v zaludku? Existuju nejake vytaminy alebo mineralne integratory ktorymi by som mohla dodat trochu sily organizmu a tiez aj babatku? Ja to uz nejako prebojujem, bojim sa len o babatko a uz by som nechcela zazit 3 potrat :(

    Dakujem za radu a prajem pekny den

    Dobrý deň,
    pri takomto úbytku hmotnosti a neustálom zvracaní je nutné navštíviť lekára a zvážiť hospitalizáciu. Potrebujete minimálne parenterálnu výživu a samotnú liečbu na potlačenie zvracania. Nepodceňujte to a vyhľadajte pomoc lekára!!!