• Dojčenie v tehotenstve

    Dobrý den pani doktorka, chcela by som poznať Vás profi názor na problematiku dojčenia v tehotenstve. Som v 8t.tehotenstva a máme este 16-mesačneho drobca, ktorého ešte večer a v noci dojčím. Môžem dojčením ohroziť bábo v brušku? Citim sa fajn, zatial nemám žiadne komplikacie ani ťažkosti. Mohla by som pokračovať v dojčení - ak bude tehotenstvo prebiehať bez problémov ? Alebo je pravda, že dojčením oderám o živiny a vitamíny bábo v brušku? Ďakujem za radu

    Dobrý deň,
    som toho názoru, že ak je gravidita absolúne v poriadku nie je dôvod prestať dojčiť ak chcete pokračovať. Dôelžitá je vyvážená a pestrá strava.