• odstavenie od kojenia

    , Autor: odbornik6

    Dobry den, chcem sa opytat, dcerku som uz odstavila od kojenia koli liekom, ktore by som mala uzivat ale su kortikoidne, tak som ich nebrala aby sa nedostali do mliecka..dcerka ma 1 rok aj 5 mesiacov, preto uz ani tak mliecka sa mi netvorilo, kojila som posledne tyzdne len trikrat, dvakrat za 24 hodin a chcem sa opytat, co mam urobit s mlieckom, ktore mi este ostalo v prsnikoch?este sa tam aj trocha tvori, len neviem ci si to mam odsat, alebo ci sa nejako stiahnut, alebo nic, ale co sa potom stane s tym mlieckom?pocula som, ze moze vnutri zhrckatiet a ze to moze prerast do velkych problemov ak sa s tym mlieckom nic nerobi...treba ist k lekarovi pre specialne lieky na zastavenie tvorby mliecka, alebo co poradite? dakujem

    Dobrý deň,
    ak toho mliečka už nie je veľa stačí ak si ho odsajete a následne sa odporúča bandáž prsníkov - resp. tesnejšiu podprsenku a na pár dní obmedziť príjem tekutín. Mliečko by sa malo samo prestať tvoriť, ak nie navštívte lekára - predpíše vám recept.