• rozhodené nožičky?

    , Autor: skull

    Dobrý deň, chcela by som sa Vás opýtať či je normálne keď mi doktor nevie určiť pohlavie dieťatka v 25 týždni a druhom dni. Táto otázka ma veľmi netrápi ale trápi ma to že mi doktor dnes na ultrazvuku zistil že ma dieťatko jednu nožičku vyrovnanú a druhú skrčenú a že sa to často nevidí takže mi o tom nevie ani nič povedať ...tak ma odporúčil na prenatalnu diagnostiku v Košiciach,idem tam o týžden v pondelok no dovtedy nechcem žiť v strachu a vedieť o tejto nezvyklosti čo najviac. Za odpoveď Vám vopred Ďakujem.

    Dobrý deň,
    neviem, že by bol tento znak súčasťou nejakého syndrómu. Otázka čo tým pán doktor sleduje a čo od vyšetrenia očakáva by mala smerovať práve na neho. Kľudne mohlo ísť o náhodný nález a všetko bude v poriadku.