• magne b6-podotazka

    , Autor: zuziku

    Dobry vecer,
    Dakujem vam za odpoved.
    Myslite si,ze ked som to brala tak ako som pisala,mohlo sa dietatku nieco stat tou b6-kou?

    Femibion mi doporucili uzivat kvoli nedostatku jodu-endokrinologicka a aj na imunitu-pred tehu som ju mala oslabenu.. a magne v davkovani 3x1 zase v nemocnici pri prepusteni zo sitia myslite,zeby som mohla teda magne vymenit za magnerot? Potom ale zachovat davkovanie 3x1? Prosim poradte mi,svojej dr idem az o 2 tyzdne. Dakujem velmi pekne.

    Dobrý deň,
    tak potom pokračujte v užívaní Femibion + magnerot v dávkovaní 3x1.