• magne b6 a femibion

    , Autor: zuziku

    Dobry den,
    Chcem sa spytat,ci moze nadmerne uzivanie vit. B6 poskodit babo. Som v 32.tt a od 21.tt beriem magne B6 3x1 tabletku a k tomu femibion-v ktorom su necele 2 mg B6. V letaku magne sa ale pise,ze kvoli B6 sa mozu v tehu len 2 tabletky-10mg B6-ja to mam dokopy 17. Viem,ze b6 je rozpustny vo vode,no zaujima ma vas nazor na taketo davkovanie. Napadlo mi uz aj dat si vecer namiesto magne magnerot,tym by som to znizila na 12 mg, no nechcem to menit bez mojej dr. Dakujem vam velmi pekne za nazor.

    Dobrý deň,
    ak sa zdravo stravujete nie je vôbec nutné užívať Femibion! Ak chcete obmedziť B6 ale pokračovať v užívaní Femibionu, neužívajte MagneB6 ale kúpte si čisté magnézium.