• hodnoty sona

    , Autor: mimusik1187

    Dobrý den pani doktorka. Chcem sa vás spýtat v stredu som bola na sone to som bola 30+4 a namerali mi tieto hodnoty:
    poloha plodu: PPH P I
    BPD 75mm=30+2
    HC 278mm=30+3
    FL 55mm=29+0
    FAC 254mm29+5
    placenta na zadnej stene (už sa vytiahla) su tie hodnoty v poriadku? a čo tá poloha plodu ešte neni otočena dole hlavou že? dakujem

    Dobrý deň,
    všetky hodnoty sú v poriadku. Dieťatko je otočené hlavičkou dolu.