• ph posvy-dodatok

    Dobry den, dakujem vam za odpoved. Len na upresnenie-neviem,ci mam tie cipky minut jednu denne celych 10 dni,alebo staci 3-4 dni aby to zabralo na mykozu a potom raz za tyzden. To som sa zabudla spytat a dr je tam az v utorok. Bojim sa,aby sa mi nerozvinula vacsia mykoza-moze ta nieco zle sposobit pri tej serklazi-dostat sa hlbsie? To ph 6,1 je moc zle? Este posledna otazka-od serklaze-7tyzdnov mi nebola robena kultivacia-iba to ph -pred 3tyzdnami 4 a teraz tych 6,staci to? Dakujem vam velmi pekne.

    Dobrý deň,
    dĺžka užívania závisí od závažnosti nálezu, určite by som vo vašom prípade odporučila dlhšie užívanie čiže kľudne 10 dní po jednej tabletky. Po preliečení je vhodné zopakovať kultivácie.