• možné tehotenstvo?

    , Autor: odbornik6

    Dobrý deň, chcela by som sa vás opýtať, či je možné tehotenstvo aj v prípade, ak poslednú menštruáciu som mala od 28.3. do 1.4., ďalšiu som mala dostať približne ako každý mesiac 28., ale tento mesiac sa mi to o sedem dní posunulo a dostala som to až dnes 5.5., no a deň predtým sme mali s manželom nechránený styk. Ďakujem za odpoveď a prajem pekný deň

    Dobrý deň,
    ak ste dostali menštruáciu - hoci meškala, veľmi pravdepodobne o tehotenstvo nepôjde.