• vaginalny nalez

    , Autor: zuziku

    Dobry den,
    chcem vas poprosit o nazor.
    Som v 19.tt, vcera som absolvovala amniocentezu - kvoli veku a pri vaginalnom vysetreni mi lekar zistil, ze mam vonkajsiu branku pre spic prsta. Napisal do spravy, ze sledovat. Ked som sa na to pytala, povedal, ze je to primerany nalez na to, ze som dvakrat rodila a pred dvomi rokmi potratila v 17.tt - cize mi aj vtedy museli krcok otvarat. Chcem sa spytat vas, aky je to nalez, ci nieco hrozi a co by ste robili vy s takou pacientkou...Dakujem velmi pekne.

    Dobrý deň,
    myslím, že sa absolútne nemusite znepokojovať. Nález "pre špic prsta" je primeraný pre ženu, ktorá v podstate 3 krát rodili.