• Skrátený krčok a tvrdnutie v podbrušku

    , Autor: lenka128

    Dobrý večer, v utorok 9.5 som bola prijatá n gynekologické oddelenie s tým že som v 16tt začala krvácať a mala som bolesti s tvrdnutim v podbrušku.... Spravili mi ultrazvuk krčok bol na 2,2cm skrátený to isté aj vo štvrtok, v piatok ( 12.5.) už bol krčok len 0,5cm stále som hospitalizovaná, žiadne problémy som doteraz nemala, výsledky sú dobré a lekári mi nevedia nič konkrétne povedať. Podali mi liečbu ascorutin ( 3x 2 tbl) utrogestan ( 2x2 tbl 200mg) , 2x magnézium v infúzií (ráno, večer) a 3x1 tbl dicynone ....
    Priebežne máš ešte ruzovkasty výtok,.prípadne zašpiním a tvrdnutie popod bruško tiež pretrváva.... Je možné,že svoje dieťa donosim do konca prípadne aspoň do nejakého týždňa aby mohlo prežiť mimo maternice ?

    Dobrý deň, podľa opisu nemáte priaznivý vaginálny nález. Nepoznám však žiadne konkrétne výsledky vyšetrení, ani USG nález, ani ďalšie okolnosti, preto sa Vám takto neviem bližšie objektívne vyjadriť. Pri nejasnostiach sa nebojte pýtať lekárov zdravotníckeho zariadenia, kde ste hospitalizovaná, ktorí poznajú všetky výsledky vyšetrení a najobjektívnejšie sa Vám budú vedieť vyjadriť.