• danium na rast plodu

    , Autor: zuzu101

    Dobrý den,
    momentálne som v 28tt.kůli zdrav. problémom navštevujem už aj svojho půrodníka, ale na poradne chodím k obvodnej gynekologičke.tak ako v prvom tehotenstve aj teraz mi začalo bábo zaostávař v raste - 27tt+4 malo 885g.o 2tt mám ísř na kontrolu a ak nbude rásř ako má, půjdem do nemocnice na infúzie-presne ako pri prvom synovi.a tomu sa s chcem vyhnuř.gynekologička mi dnes predpísala liek danium, že vraj podporuje rast plodu.ale po prečítaní príb. letáka som sa zhrozila,.teraz neviem či to mám brař, alebo nie.aký je váš názor na danium a rast plodu z neho,...dakujem,zuzana

    Dobrý deň,
    so spomínaným preparátom nemám vôbec skúsenosti,a úprimne povedané ani som nepočula, že by ho obvodný gynekológovia predpisovali.