• vysadenie duphastonu

    , Autor: robinson82

    Dobrý deň, písala som vám v piatok ohľadom vysadenia duphastonu. Od soboty si dávam len jednu tabletku na obed. V sobotu večer ma bolela hlava aj včera ma večer bolela hlava a aj dnes celý deň. Môže to súvisieť s vysadzovanim. Doteraz som take problémy nemala. Môže to s tým súvisieť. Ďakujem za odpoveď.

    Dobrý deň,
    nie je to pravdepodobné ale samozrejme v medicíne sa nedá nič vylúčiť 100 %. Skôr to však môže súvisieť s opakovanou zmenou počasia alebo psychickým vypätím, ktoré vám možno vysadenie Duphastonu spôsobilo.