• Hodnoty prietokov z UTZ

    , Autor: odbornik6

    Dobrý deň prajem pani doktorka. Chcela by som sa opýtať, či moje hodnoty prietokov sú v norme, nakoľko lekár mi dal iba výsledky a nič nepovedal, a kamarátka mala RI ako ja, síce jej ich robili v 34 tt i a jej tvrdil jej lekár, že nie sú dobre. tak som zostala trochu vystrašená, či babätku niečo nehrozí. Moje hodnoty boli merané v 31 tt a 3 dni:

    RI 0,55
    PI 0,82
    BPD 84,98 mm
    HC 309,30 mm
    váha 2045 gramov
    S/D 2,2
    HR 158 bpm.

    Vopred Vám veľmi pekne ďakujem za odpoveď a Váš čas.

    Dobrý deň,
    Hodnoty prietokov sa líšia v jednotlivých týždňoch tehotenstva, ale vaše hodnoty sú absolútne v poriadku.