• Vitamín D

    , Autor: rastl

    A ako mám dopĺňať chýbajúci vitamín D v tehotenstve, aké potraviny? Vigantol sa môže, koľko kvapiek?

    Dobrý deň,
    v prvom rade by vám Vitamín D v tehotenstve mal predpísať lekár na základe výsledkov z vyšetrenia, určite sa to nerieši takto! Je potrebné si uvedomiť, že jeho predávkovanie počas tehotenstva môže poškodiť vaše dieťa, spôsobiť mu aortálnu stenózu či psychomotorickú retardáciu.