• Tehotenstvo

    , Autor: lenka1989

    Dobry den, chcem sa spytat. Som v 5 tyzdni tehotna,a uzivala som pocas tehotenstva norethisteron. Ked som ho dostala ani krvne testy neukazali,ze tehotna som. Uzivala som ho sedem dni. Po vysadeni som nezacala krvacat, a tyzden na to mi lekarka oznamila,ze som tehotna.
    Je to velky problem?

    Dobrý deň,
    riziko norethisteronu počas gravidity spočíva v tom, že môže dojsť k potratu počas jeho užívania, prípadne tesne po ňom. Ak je doteraz všetko v poriadku a gravidita sa ďalej vyvíja je možné, že tehotenstvo bude ďalej normálne pokračovať.