• Dojčenie a pilates

    , Autor: danica115

    Dobrý chcela by som sa spýtať na Vašu radu ohľadom dojčenia a cvičenia. Malý má 2 týždne, dojčím ho papká veľa, ale rozmýšlala som, či by som nemohla začat s cvičením pilatesu. Stiahla som si Pilates-formovanie tela, ale to je len také naťahovanie, lebo ma veľmi bolí chrbtica. Možem teda pomaly doma začat s cvičením pilatesu? Bude aj naďalej malému mlieko chutiť? Či lepšie začat s precvičovaním až po šestonedelí? Nie je to žiaden aerobik, alebo zumba len pilates. Alebo by ste odporučili jogu či iné cviky? Ďakujem za odpoveď. Dana

    Dobrý deň,
    zača aktívne cvičiť sa odporúča až po skončení šestonedelia. No Pilates by nemal byť problém, limitáciou bude to ako sa budete cítiť. Ak vám cvičenie bude vyhovovať, tak sa kvôli dojčeniu neobmedzujte, hlavne začnite pozvoľna.