• Dobry den.

    , Autor: miriama81

    Chcela by som sa opytat som v 13 tyzdni a 2 dni pohyby este nieje mozne citit???Bola som na gnetickom USG v KE lebo som otehotnela hned po chemoterapii,vyzera ze babetko je zatial zdrave je mozne aby sa vyskytli nejake chyby este??Dakujem Vam za odpoved.

    Dobrý deň,
    zväčša sú pohyby dieťatka cítiť až približne v 18. týždni gravidity. Možnosť, že sa objavia ešte komplikácie gravidity sú vždy, no ak bol geneticky UZV urobený dôkladne tak sa nemusíte obávať, ešte v 20 týždni gravidity absolvujete morfologický UZV.