• bušenie srdca

    , Autor: marya

    Dobrý deň, som v 21tt a poslednú dobu dosť často až by sa dalo povedať že pravidelne sa mi stáva, že po raňajkách keď vypijem čierny čaj mi začne strašne bušiť srdce. Úplne cítim ako mi skáče a občas sa to vyskytuje aj v priebehu dňa. Pijem iba minerálky, ovocné a čierne čaje, žiadnu kávu ani sladené malinovky. Ako sa mám takémuto stavu vyhnúť, čo mám robiť aby sa to neopakovalo? Veľmi pekne ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň,
    ak Vám po vypití čierneho čaju "skáče" srdce, tak ho prestante piť a nebude Vám skákať. Čierny čaj, v závislosti od typu, obsahuje pomerne veľa "povzbudzujúcich látok, niet sa preto čomu čudovať keď Vám ide vyskočiť srdiečko. Ak to na Vás takto vplýva, určite ho doporučujem vynechať.