• bolest v pravom boku 21 tyzden

    , Autor: odbornik6

    Dobry den pani doktorka, som v 21.tyzdni tehotenstva a uz tyzden mam silne bolesti v pravom boku,ktore siahaju az do polky chrbta. Dvakrat sme uz boli na pohotovosti, ale upokojovali nas s tym ,ze su to bezne tehotenstke bolesti a dali nam prvykrat buscopan , ktory mi vobec neulavoval. A druhykrat mi dali tachipirin. Avsak pri silnych bolestiach, pri ktorych mi je az do placu, nemozem sa postavit, ani lezat, tak jeto proste neznesitelna bolest.. Bolest pride aj ked len lezim alebo spim znicoho nic. Vedeli by ste mi prosim Vas poradit co sa s tym da robit? dakujem za odpoved spozdravom Mirka

    Dobrý deň Mirka,
    doporučujem absolvovať urologické vyšetrenie, je nutné vylúčiť stázu v obličke, prípadne iné ochorenie súvisiace s vylučovacím systémom. Ak urologické vyšetrenie bude negatívne, a bude všetko v poriadku, pomôcť by mohol neurológ, ale terapia bolesti v tehotenstve je veľmi obmedzená.