Poradňa gynekológa

Poradňa gynekológa
15,989 otázok

Na vaše otázky odpovedá MUDr. Daniel Kelij , ktorý pracuje na Gynekologicko-pôrodníckej klinike Nemocnice AGEL Košice-Šaca

Viac informácií o odborníkovi sa dozviete tu.

Poznámka: Poradne odborníkov nemôžu v plnom rozsahu nahradiť osobnú návštevu lekára či priamu intervenciu odborníka.

Sponzor poradne: Poradňa gynekológa
 • červené bodky

  , Autor: evisko289

  dobrý deň , chcela by som sa spýtať dnes som si všimla, že okolo očí a aj niekde na tvári mám červené bodky ako keby som mala pehy . nesvrbí to len esteticky to vyzerá ..... som v 11 týž. tehotenstva mám si robiť nejaké starosti , je to v poriadku v tehotenstve ? Čitala som na akomsi fóre, že to nejaké mamičky mali a po pôrode to zmizlo . dakujem

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň,
  pravdepodobne nejde o nič závažne, aby ste si boli istá navštívte kožného lekára.

Podobné otázky

 • Svrbenie brucha a vyrazky

  , Autor: odbornik6

  Dobrý deň,
  chcela by som vás poprosiť o radu. Mám 2 týždne do pôrodu a v hornej časti brucha, od rebier až po pupok, som sa vyhádzala. Ide o také malé červené bodky ako krupica.
  Na týchto miestach však nepociťujem svrbenie. Výrazné svrbenie pociťujem v spodnej časti bruška, kde mám na koži červené fľaky. Podľa môjho lekára je to spôsobené extrémnym naťahovaním kože (keďže som dosť štíhla/útla) a sú to len objemnejšie strie.Okrem toho mávam občas pocit tiaže v oblasti pod rebrami. Mám obavy, či to nemôže nejako súvisieť s pečeňou, resp. žlčníkom.

  Ďakujem vopred za Vašu odpoveď.

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň,
  mám podozrenie , že by sa mohlo jednať o niečo závažnejšie , radšej choďte k lekárovi prosím vás nech vám odoberie krv, na odbery hepatálnych parametrov a podobne, zmeria tlak a doplní vyšetrenia.
  Neodkladajte to prosím
  S pozdravom