• červené bodky

    , Autor: evisko289

    dobrý deň , chcela by som sa spýtať dnes som si všimla, že okolo očí a aj niekde na tvári mám červené bodky ako keby som mala pehy . nesvrbí to len esteticky to vyzerá ..... som v 11 týž. tehotenstva mám si robiť nejaké starosti , je to v poriadku v tehotenstve ? Čitala som na akomsi fóre, že to nejaké mamičky mali a po pôrode to zmizlo . dakujem

    Dobrý deň,
    pravdepodobne nejde o nič závažne, aby ste si boli istá navštívte kožného lekára.