• bolesti v prsníku

    , Autor: bogancs

    Dobrý deň,pani doktorka.mám 9 mes.syna,ktoého ešte dojčím 2x cez deň a ešte aj v noci 2x.posledný týždeň ma strašne bolí laví prsník,niekedy cítim aj pálenie.bolí aj po dojčení,cely deň a bolí to na vonkajšej strane podpazuchom a na dolnej casti pssníka.može to byt zápal?s čím by som to mala natierať?dakujem za odpoved

    Dobrý deň,
    vo vašom prípade je nutné vyhľadať lekára, pravdepodobne ide o akútnu mastitídu (zápal) a bude nutná aj antibiotická terapia.