• Krvne zrazeniny v placente

    , Autor: odbornik6

    Dobrý den, v 20 tt mi na 3D ultrazvuku objavili mnoho krvných zrazenin v placente, avsak vobec nekrvacam ani nespinim. Tak ma iba upozornili ze si mam davat velky pozor. Taktiez mam velmi nizko placentu ulozenu a teda mi neni ani dobre vidiet krcok a taktiez mi z polovice zasahuje aj na mocovy mechur co vraj sposobuje bolesti na ktore som sa stazovala. Moja OTAZKA: mozem mat pohlavny styk? Pretoze neupozornili ma ze nie, bolesti pri nom nemam, ani nekrvacam akurat citim iba tie akoby tlaky alebo taku tazobu v okoli mechura pocas dna, nie vsak pri pohlavnom styku.

    Dobrý deň,
    nízke uloženie placenty (neviem do akej miery presahuje krčok) v tomto týždni sa zvykne ešte upraviť, no v tomto čase doporučujem sexuálnu abstinenciu - teda nemať pohlavný styk, aj vzhľadom na početné "krvné zrazeniny".