• Bylinky

    Dobrý deň ,
    chcem sa opýtať aký máte názor na užívanie rôznych byliniek.
    Konkrétne kotvičník, alchemilka a vitex jahňací. Má to vôbec zmysel ?
    Som po dvoch potratoch - otehotnela som prirodzene.
    A teraz za sebou máme neúspešne IVF. Ani mne ani manželovi nenašli žiadnu príčinu prečo sa nám nedarí otehotnieť. Preto sa už uchyľujem k liečbe rôznymi bylinkami. Čo mi odporúčate ? Ďakujem

    Dobrý deň, ako sa hovorí, topiaci sa aj slamky chytá. Spomínané bylinky môžete užívať, prakticky si nepoškodíte. Nie som však odborník na bylinky, takže Vám v tomto neporadím. Niekedy sa naozaj stane, že všetky realizované vyšetrenia - hematologické, endokrinologické, genetické a imunologické sú negatívne, a aj napriek tomu sa nedarí páru otehotnieť. Postupoval by som podľa odporúčaní lekárov centra asistovanej reprodukcie, ktorí sa Vám budú vedieť najobjektívnejšie vyjadriť.