• Test

    , Autor: Arianka

    Dobrý deň chcem sa opýtať pred týždňom skončila menštruácia trvala 3 dní pred 3 dňami som začala trošku špiniť len jeden deň trošku tak som si spravila test rôzne druhy je pozitívny ku gynekológovi som objednaná 25.3 . Plánujeme bábätko snažíme sa ale ešte nikdy som nemala že dve čiarky vždy len jednu po celé dva roky.

    Dobrý deň, podľa opisu ste tehotná. Spomínané špinenie môže byť implantačné špinenie, ktoré sa môže vyskytovať do 16. týždňa tehotenstva. Ak nemáte žiadne ťažkosti, odsledujte si to a navštívte Vášho obvodného gynekológa podľa odporúčaní.