• Krvácanie po KET

    , Autor: Janetta

    Dobrý deň, dnes som štvrtý deň po ket, včera na tretí deň som začala spinit a slabo krvácať, krv mala ružovú a dnes už červenú farbu s malými zrazeninami. Chcem sa spýtať ci moze ísť o uhniezdenie embrya tak skoro po ket. Tiež ma pobolieva v podbrušku ako pred menzes. Beriem ráno prolutex, estrofem 1-2-1,lenzetto 2-0-2,lucetam 1-0-1 a večer amelgen. Na desiaty deň mam ísť na odber hcg. Ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň, príčin zašpinenia po KET môže byť naozaj viacero. Predpokladám, že Vás o možnom špinení poučili aj v samotnom centre. Nemusí sa jednať o patologické špinenie. Takto sa Vám však neviem bližšie objektívne vyjadriť. Odsledujte si to. Pokračujte v užívaní predpísaných preparátov a postupujte podľa odporúčaní lekárov Centra asistovanej reprodukcie, kde bol vklad realizovaný. V prípade pretrvávania ťažkostí, ako aj v prípade nejasností sa ich nebojte kontaktovať.