• Zmena cyklu

    , Autor: Vanessitta

    Dobry deň, od kedy sa snažime o babo - bude to pol roka. Sa mi dosť meni cyklus, nemala som nikdy pravidelny vačsinou 26-28 dňoví. Poslednu dobu až 31-33 dňovi. Prečo to je tak? Na podporu beriem kyselinu listovu a gynex . A stale nič.. nejaka rada aj? Ďakujem velmi pekne

    Dobrý deň, príčin môže byť viacero, aj spomínané užívané preparáty môžu mať vplyv na menštruačný cyklus. Pri snažení sa otehotnieť odporúčam praktizovať nechránený pohlavný styk 2 až 3 krát týždenne počas celého cyklu, okrem obdobia menštruácie. Odsledujte si to.