• Clostilbegyt a Gynex

    , Autor: Katka666

    Dobrý deň,
    začínam tretí cyklus s Clostilbegytom. Už som celkom zúfalá. Chcem sa opýtať či môžem skúsiť kombinovať Clostilbegyt a kvapky Gynex. Myslíte, žeby to mohlo pomôcť? Alebo radšej užívať len Clostilbegyt?
    Ďakujem

    Dobrý deň, Gynex je voľnopredajný preparát, doplnok výživy. Kombináciou týchto dvoch preparátov nepokazíte nič, je však otázne, či Vám to pomôže. Nepoznám žiadne výsledky vyšetrení, hormonálneho profilu, hodnoty AMH, USG nález, ani okolnosti, preto je tažké sa takto bližšie objektívne vyjadriť. Zvážiť treba aj návštevu centra asistovanej reprodukcie.