• Podpora

    , Autor: Mima98

    Dobrý deň chcem sa spýtať či by ste mi mohli poradiť nejaké vitamíny na podporu otehotnenia a podporu ovulácie nakoľko mám nepravidelnú menštruáciu a netvori sa mi ovulacia dakujem

    Dobrý deň, pri podozrení na anovulačné cykly, teda cykly, v ktorých nepriebieha ovulácia, je potrebné navštíviť Vášho obvodného gynekológa. Pri snažení sa otehotnieť sa odporúča užívať aspoň 2 mesiace pred plánovaním tehotenstva kyselinu listovú v dávke 400ug na deň.